Anket Sayfası

Merhaba Arkadaşlar,

DİKKAT: Bu sayfada iki anket vardır. Biri ennegram kişilik testi anketidir. Diğeri Google forms üzerinden yapacağınız ankettir. Bu sayfanın hepsini ve anket sorularınızı dikkatlice okuyunuz

En fazla 10 dakikanızı alacak bir süreçtir. Şimdiden katılımınız için teşekkür ederim.

herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız: [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Ennegram Anketi

1) İlk önce linki tıklayıp Ennegram kişilik testini yapacaksınız. Ennegram testi, size kişilik tipiniz hakkında bilgi veren güzel, kişilik testidir. Bu kişilik testi size iki bilgi verecek. Onları bir yere not edin.

Ennegram anketi iş ararken veya şirkette size uygulanan bir ankettir. Bilmeniz işinize yarar.

http://www.enneagramtesti.com/

  • KİŞİLİK Tipiniz
  • KANAT Tipiniz

Kişilik testini bitirdiğinizde en yukarda yazan Kişilik tipi , Kanat Tipi bu bilgileri bir yere not ediniz. Ennegram ile ilgili anketin altında yazan: “Bu sonucu size e-posta ile göndermemizi ister misiniz?” yerini doldurmanıza GEREK YOK. Sadece Son sayfada en yukarıda yazan Kişilik tip ve Kanadınızı bir kağıda yazın.. Bunu sonraki linkte kullanacaksınız. Örnek resim aşağıdadır. Ennegram ile ilgili işiniz bitince yine bu sayfaya gelip aşağıdaki anketi doldurunuz

Örnek Ennegram Test Sonucu
Örnek Ennegram Test Sonucu

Sosyoekonomik Anket 


2) Sonraki aşamada da
aşağıdaki yer alan anketi dikkatlice okuyarak ve dürüst, özenli biçimde cevaplayınız.

( Yaş, Cinsiyet, Eğitim düzeyi, Gano vesaire.)

  • Burada verdiğiniz bilgiler hiçbir kurum, kuruluş ya da şahıs ile paylaşılmayacaktır.
  • Burada verdiğiniz cevaplar ders sürecinde ve dönem sonu not sürecinde herhangi bir şekilde öznel ya da nesnel etkide bulunmayacaktır. Cevap verirken şıkları dikkatli biçimde okuyunuz.


Not: İktisatçıların sık kullandığı bir deyim vardır. “There is no free lunch”. ( Bedava ekmek yok!) Yardımınız için teşekkür ederim.